کاردانو (ADA) ، توجه میلیاردر مارک کوبان را جلب کرد‼️

🔹رکورد زنی کاردانو (ADA) ، توجه یک میلیاردر دیگر را نیز به خود جلب کرد: مارک کوبان.

🔸مارک کوبان مالک تیم دالاس ماوریکس در لیگ حرفه‌ای بزرگسالان امریکا NBA، اخیراً در توییتر خود با مطرح کردن چهارمین رمزارز بازار، از موسس و مدیر عامل IOHK، چارلز هاسکینسون، خواست تا در مورد این پروژه برایش توضیح دهد:
“روزانه ADA در چه جاهایی کاربرد دارد؟ امروزه چگونه می توانم از آن استفاده کنم؟ پاسخ این سوال را در مورد ارزهای دیجیتالی که اکنون در اختیار دارم، می‌دانم.

🔹آقای کوبان قبلاً درمورد بیت کوین ، اتریوم و دوج کوین مطالبی را منتشر کرده ، اما این اولین باری است که او به طور عمومی از کاردانو نام می برد.

🔸هنگامی که این سوال مطرح شد که آیا تیم دالاس ماوریکس در آینده کاردانو را خواهد پذیرفت و یا خیر.

🔹مارک کوبان، تهیه‌کننده برنامه شارک تنک (Shark Tank) در توییتر خود پاسخ داد که هر وقت درگاه پرداخت ارز دیجیتال BitPay آن را اضافه کند ،او هم از آدا استقبال خواهد کرد.

🔸“این مثل دوج کوین نیست و به آسانی ساخته نشده است”

🔹چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson) کسی که پس از جدایی از تیم اتریوم ، کاردانو را پدید آورد ، در یک ویدیو به آقای کوبان ، در مورد کاردانو شرح داد:
کاردانو شامل یک اکوسیستم بزرگ می باشد و این موضوع را پیچیده می کند. دوج کوین نیست که کار آسانی باشد و برپایه یک چیز فقط ساخته شده باشد.

🔸هاسکینسون همچنین ادعا داشت که این اکوسیستم در حال حاضر از بیش از یک میلیون نفر تشکیل شده است:
امروز با ADA خود چه کاری می توانید انجام دهید؟ شما می توانید دارایی خود را صادر کنید ، می توانید شراب بخرید ، می توانید در هتل ها (بالغ بر 50،000 مکان) اقامت داشته باشید. معادل میلیاردها دلار ADA به طور روزانه در حال انتقال است … بر خلاف اتریوم ، شما می توانید با آن رأی دهید…

🔹در این ویدیو بیشتر به افشای کاستی های اتریم پرداخته شده است. مالک کاردانو آن را به عنوان “انحصار در حال مرگ” توصیف می کند که اشاره به موارد مقیاس پذیری شبکه اتریوم دارد.

🔸وی همچنین به اهمیت همکاری بسیار پرمخاطب شرکت خود با کشور اتیوپی اشاره کرد و گفت که این مذاکره بیش از 5 سال زمان خواهد برد.

منبع:u.today
💠@rasamminer
💠#rasamminer
📧www.rasamminer.com

کلیدواژه : ADA
shahabeml
ارسال دیدگاه