اخبار ارزهای دیجیتال در یک نگاه

  • راه اندازی مجدد شبکه آزمایشی استلار در تاریخ ۱۷ مارس

در تاریخ ۱۷ مارس (۲۷ اسفند) راه اندازی مجدد شبکه آزمایشی استلار (XLM) انجام خواهد شد.

#فاندا

منبع: coinmarketcal

 

  • قیمت اتریوم تا هفته آینده به ۲۵۰۰ دلار خواهد رسید

سیمون ددیچ (Simon Dedic)، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری Moonrock Capital می‌گوید قیمت اتریوم تا هفته آینده به ۲۵۰۰ دلار خواهد رسید. افزایش تقاضا، شرایط تکنیکال (ایجاد الگوی فنجان و دسته)، حمایت‌های قیمتی و سایر عوامل موجب شده است تا بسیاری از تحلیل‌گران از جمله ددیچ نسبت به صعودی بودن اتریوم در این هفته امیدوارتر باشند.

منبع: cryptoglobe

 

  • شرکت ژاپنی SBI سود سهام خود را به ریپل پرداخت می‌کند

شرکت Morningstar زیر مجموعه شرکت ژاپنی SBI Holdings که به عنوان غول مالی ژاپنی شناخته می‌شود، اعلام کرد سود سهام پایان سال خود را به صورت XRP واریز خواهد کرد. پرداخت سود سهام بخشی از برنامه پاداش پایان سال این شرکت است که با هدف قدردانی از سهام‌داران شرکت اجرا می‌شود. شرکت SBI در میان درگیری دعوای حقوقی ریپل با SEC نیز یکی از حامیان بزرگ ریپل بوده است.

منبع: cointelegraph

 

  • زمان اجرای فاردفورک لندن و برلین اتریوم مشخص شد

زمان اجرای هاردفورک‌ (Hardfork) لندن و برلین اتریوم مشخص شد. تاریخ ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین) هاردفورک برلین در راستای تبدیل الگوریتم اثبات کار به تبدیل اثبات سهام و در تاریخ ۳۱ جولای (۹ مرداد)، هاردفورک لندن در راستای سوزاندن تعدادی از اتریوم‌های در گردش اجرا خواهد شد.

#فاندا

منبع: coinmarketcal

 

  • برخورد دستوری با رمز ارز‌ها نتیجه‌ای جز زیرزمینی شدن آن ندارد.

رئیس کمیسیون بلاک­چین و رمز ارز سازمان نظام صنفی رایانه‌ای گفت: پلتفرم‌های خارجی هم امنیت سرمایه‌های رمز ارز ایرانی را به خطر می‌اندازد و هم با توجه به مشکلات ایران در خصوص احراز هویت، تحریم و قوانین دیگر امکان بلوکه شدن سرمایه‌های مردم در این پلتفرم‌ها وجود دارد همانند اتفاقاتی که در گذشته در یکی از صرافی‌ها شاهد آن بودیم. یکی دیگر از پیامدهای این تصمیم این است که در نهایت برخورد دستوری با تکنولوژی بلاک چین و رمز ارز‌ها نتیجه‌ای جز زیرزمینی شدن این فعالیت‌ها ندارد.

منبع: اقتصاد۲۴

 

  • توئیت جدید ایلان ماسک درباره داج کوین

ایلان ماسک (Elon Musk) بار دیگر در توئیتر خود درباره داج کوین (Doge) توئیت‌های جدیدی به اشتراک گذاشت. در پی توئیت‌های ماسک درباره داج، قیمت این توکن بیش از ۱۰ درصد رشد کرد.

 

  • همکاری زیلیکا با Poly network

در تاریخ ۳۱ مارس (۱ فروردین)، پالی نتورک (Poly network) که یک لایه ارتباطی بین بلاک‌چین‌های مجزا از هم مانند اتریوم، بیت کوین و … است، بر روی زیلیکا (Zil) اجرا می‌شود.

#فاندا

منبع: coinmarketcal

shahabeml
ارسال دیدگاه